כמו הרבה מהדברים הטובים בחיים, גם Playtime התחיל על קפה (אודליה), שוקו (עדי) ושוקולד (ברור ששתינו).

דיברנו על זה שהקליניקות החיפאיות שלנו מלאות (טפו, חמסה, שום, בצל), אבל אנחנו רוצות לגעת ולהגיע ליותר הורים וילדים. הבנו שהחלום שלנו יתגשם אם רק נעיז לצלול לעולם הדיגיטלי… אז, הנה אנחנו כאן.

הקמנו את Playtime כדי לתת לאימהות כלים פרקטיים לקדם ולהנות עם הילדים שלהן דרך משחק, וכדי להיות בית לאנשי מקצוע שרוצים להעמיק את הידע שלהם בעולם המשחק.

אנחנו מאוהבות במשחק, ויש המון מחקרים שתומכים בהתאהבות הזו שלנו – כאלה שמוכיחים ש״תופעות הלוואי״ של משחק כוללות אושר, קירבה, יצירתיות, למידה משמעותית, סקרנות. זכרונות טובים שנחקקים בלבבות קטנים וגדולים.

לשתינו יחד יש 4 תארים, 7 ילדים משלנו ויותר מ-20 שנות עבודה קלינית עם מאות ילדים.

יותר מהכל, אנחנו רוצות להעביר אלייך את מתנות הידע והניסיון שלנו, ולעזור לך להכניס את קסם המשחק גם אל החיים שלך.

בין דפי האתר שלנו, נחלוק איתך מהניסיון המקצועי והאימהי שלנו, נשתף אותך ברעיונות יצירתיים וכלים משחקיים פשוטים וישימים, נכיר לך אמהות מעוררות השראה, נבקר בחדרי משחק קסומים, ונאסוף הטבות והנחות ייחודיות על מוצרים מושלמים, רק בשבילך – כדי שגם את תוכלי למלא את הבית שלך בטוב, ולאפשר לילדים שלך ללמוד, להנות ולהתפתח בשמחה. כך שבסופו של יום, תוכלי לממש רגעים של אימהות עם משמעות. לדעת שנתת להם בדיוק את מה שהם צריכים.

אז נעים להכיר,

עדי נובוטני, קלינאית תקשורת ובעלת תואר שני בתוכנית הבינתחומית בהתפתחות הילד. בוגרת לימודי פסיכולוגיה חיובית. אמא לרום, יהלי וליבי המדהימים. אוהבת לחלום, לתכנן ולהתאמץ כדי להגשים חלומות. מאמינה שלמידה משמעותית מתרחשת רק מתוך סקרנות והנאה.

אודליה סמואל, מרפאה בעיסוק, בעלת תואר שני בריפוי בעיסוק. בוגרת לימודי פסיכולוגיה חיובית. אמא לאורי, ישי, תמר ואריאל המופלאים. אוהבת ללמוד ולחקור את העולם, מאמינה בחיוביות וביצירתיות כדרך חיים.

הבית שלנו פתוח, כמה טוב שבאת.
כמה טוב שאת כאן.

בואי לפגוש אותנו גם

כמה טוב שבאת

עולם של אימהות, משחק, העצמה והשראה מחכה לך ממש כאן ב – Playtime.

תפריט