חבילה יוצרת

“חבילה יוצרת” היא מיזם של שתי אימהות שחיפשו איך לבלות זמן איכות משמעותי עם הילדים בבית. עידית ולימור המקסימות פיתחו ויצרו קופסאות פעילות שיש בכל אחת מהן חמש פעילויות שונות. בחבילה תמצאו את כל החומרים הדרושים, חוברת הוראות ורק… שולפים ומשחקים! החבילות מיועדות לילדים בגילאי 3-7 שנים, אבל ללא ספק גם ילדים גדולים יותר נהנים מהן- כך שזו לגמרי הופכת להיות חגיגה משפחתית!

 

החברות שלנו מחבילה יוצרת יצרו מארז מיוחד לחברות קהילת playtime- המארז כולל את חבילות ג’ונגל ודינוזאורים ה-מ-ו-ש-ל-מ-ו-ת! שתי החבילות מתאימות ליום המשפחה וגם לפורים (בשתיהן ניתן להכין תחפושת).
מה בחבילות?
חבילת הג’ונגל כוללת הכנת קשת זברה, צנצנת חיות צבעוניות, הכנת כדור פורח מואר לחדר, משחק קליעה “אריה טורף” וחוברת טוש הקסם בנושא ספארי של מליסה ודאג!
חבילת הדינוזאורים כוללת הכנת דינוזאור תלת מימד, הכנת רגליים וידיים של דינוזאור, יצירת ראש דינוזאור, משחק סנסורי “הפליאונתולוג הקטן”, ביצה נפתחת במים והכנת שרשרת שיני דינוזאור.

ההטבה:
229 ש”ח (במקום 259 ש”ח!) עבור מארז הכולל את חבילת הדינוזאורים וחבילת הג’ונגל.

תוקף ההטבה:
29.02.2020

קוד קופון (שאותו יש להזין בעגלת הקניות):
PLAYTIME
חשוב! על מנת לממש את ההטבה יש לבחור מארז 2 חבילות בחנות ולכתוב בהערות חבילת ג’ונגל וחבילת דינוזאורים

לרכישה לחצי כאן

כמה מילים מאיתנו:

וואוווו כמה שנהנינו מהחבילות שלנו!
אנחנו עוקבות אחרי עידית ולימור בהנאה וסקרנות כבר זמן מה, והאמת היא שהחבילות האלו מופלאות!
כמה כייף זה לקבל חבילה שיש בה הכל, בלי שצריך ללקט פריטים, לקנות, לתכנן מראש- פשוט פתחנו ושיחקנו- מושלם!
רואים כמה חשיבה, דיוק, יצירתיות ואיכות עומדים מאחורי החבילות התמימות למראה האלו, אבל שלא תטעו- קופסת קרטון שהיא אוצר של למידה משחקית.
ממליצות בחום בחום.

תפריט